Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/ve028800:/usr/share/pear) in /home/ve028800/www_root/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Knihy | optikaviery.sk

Knihy

by Andrea

HYMNA LÁSKY
Andrea Korečková, František Korečko

Láska v nás rozvíja skrytý potenciál. Vytvára priestor na plný rozvoj našej osobnosti. Zároveň má silu premieňať deštruktívne sily na sily konštruktívne. Nie náhodou nám žido-kresťanská tradícia predstavuje Boha v skúsenosti nepodmienenej sebavydávajúcej sa lásky.

Cena: € 8,-

VIAC O KNIHE …


DIÁR 2021
Ora & Labora & Lege
Andrea Korečková, František Korečko

ilustračná fotografia
Diár Ora et Labora et Lege 2021

Ľudia chcú prežiť rok zmysluplne. Hľadajú spôsob, ako hospodárne zaobchádzať s časom, premýšľajú, ktoré z úloh uprednostniť, ktoré upozadiť, pýtajú sa, ktoré činnosti im v živote robia radosť, ale aj ako sa starať o svoju dušu – konkrétne duševnú a duchovnú časť nášho ja. Obdarujte týmto netradičným diárom seba a svojich priateľov.

Cena: € 10,-

KNIHA JE VYPREDANÁ


OPTIKA VIERY
– Úvahy inšpirované biblickými pasážami
Andrea Korečková

obálka ilustračný obrázok
Optika viery

Druhá kniha krátkych zamyslení pozývajúca k vnútornému rozhovoru s biblickými pasážami i sebou samým. Božie slovo tu má funkciu duchovného sprievodcu, ktorý vedie čitateľa k osobnej zrelosti. Kniha čitateľovi otvára nové rozmery života rozšírené optikou viery. Raz sú to výšky, inokedy hlbiny. Nezanedbateľnú rolu hrá pri čítaní úvah modlitba. V nej a cez ňu čitateľ hľadá životnú cestu, ktorá bude autentickým nasledovaním ukrižovaného a vzkrieseného Ježiša z Nazareta.

Cena: € 5,-

OBJEDNAŤ KNIHU


MYŠLIENKY DO VRECKA
– Úvahy inšpirované biblickými pasážami
Andrea Korečková

obálka ilustračný obrázok
Myšlienky do vrecka

Čo robí náš život kvalitným? Ako si predstavujeme spokojnosť a šťastie? Ako naša spiritualita ovplyvňuje ľudský život a ako životné situácie ovplyvňujú spiritualitu? Ako vstupovať do zložitých medziľudských vzťahov a kam nás môže nasmerovať žido-kresťanská tradícia?

Biblia je tu pre mňa myšlienkovým východiskom. Ako teologička poznám hĺbku biblickej tradície, chcem ju však čitateľovi priblížiť civilným jazykom. Božie slovo má pre mňa funkciu duchovného kouča, ktorý ma chce viesť k osobnej zrelosti.

Cena: € 5,-

OBJEDNAŤ KNIHU